Gogle narciarskie Spokey RADIUM

Dostępny! Wysyłamy w 24h
Tylko 1 pozostał
EAN
5902693267089
SKU
926708

Podwójne szyby RADIUM z szerokim kątem widzenia sprawiają, że wnętrze gogli jest mniej wrażliwe na warunki atmosferyczne, co sprawia, że nie zamarzają i nie parują. Dodatkowo zmniejszają odbicia światła na śniegu i sprawiają, że miejsca zacienione są lepiej widoczne.

119,99 zł brutto
rabat

Dostępność

Magazyn:

Dostawa

Zamów przez telefon: 32 317 20 00
-
+
Ostatnie sztuki

Komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy na nartach

Co zrobić, aby czuć się komfortowo podczas jazdy na nartach czy snowboardzie? Najwyższy stopień wygody można osiągnąć wybierając gogle, które nie tylko będą doskonale dopasowane do twarzy i kasku, ale także będą chronić Twoje oczy przed odbijającymi się od śniegu promieniami słonecznymi. Podwójne szyby RADIUM z szerokim kątem widzenia sprawiają, że wnętrze gogli jest mniej wrażliwe na warunki atmosferyczne, co sprawia, że nie zamarzają i nie parują. Dodatkowo zmniejszają odbicia światła na śniegu i sprawiają, że miejsca zacienione są lepiej widoczne. Szyby gogli Spokey RADIUM posiadają filtr UV na poziomie 400% i doskonale chronią oczy, nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach! Całość znakomicie poprawia komfort widzenia – zapewnia lepszą widoczność, a także poprawia percepcję otoczenia niezależnie od warunków pogodowych.

Na stok #wSpokeyStylu

RADIUM to rewolucja na rynku gogli – kształt i zastosowane oprawki doskonale przylegają do twarzy, a długość paska pozwala na używanie ich razem z kaskiem. Różne warianty kolorystyczne i nowoczesny design sprawią, że wyróżnisz się na stoku! Ich ergonomiczny kształt oraz miękkie gąbki, które doskonale dopasowują się do twarzy, pozwalają na używanie gogli razem z kaskiem. Nie ulega wątpliwości, że odpowiednie przygotowanie do zimowych sportów pozwala cieszyć się z sukcesów już na starcie. Gogle Spokey RADIUM pozwalają na aktywne korzystanie z narciarstwa na świeżym powietrzu. A to przecież idealny sposób na spędzenie wolnego czasu czy rodzinny wyjazd!

Więcej informacji
Kolorniebieski
Anti-fogtak
Regulacja paskatak
Wymienne szkłanie
Kolor soczewekprzyciemniane
Powłoka lustrzananie
Filtr UVUV400
Wentylacjatak
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Gogle narciarskie Spokey RADIUM