Rower mechaniczny Spokey ONEGO+

W magazynie Wysyłamy w 24h
EAN
5902693262114
SKU
926211

Niezaprzeczalną zaletą modelu ONEGO+ są linki oporowe, które dodatkowo poprawia zakres ruchu, wzmacnia i poprawia współpracę między mięśniami. 

299,00 zł brutto
Zamów przez telefon: 32 317 20 00
+
-
z 34 sztuk(i)

Rower mechaniczny Spokey ONEGO+ to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią komfort w czasie domowego treningu. Dzięki rowerowi treningowemu nie musisz opuszczać mieszkania, by poprawić kondycję czy wymodelować sylwetkę.

Trening #wSpokeyStylu

Nowoczesny rower mechaniczny zapewnia trening całego ciała. Niezależnie od Twojego stopnia zaawansowania, dzięki płynnej regulacji oporu, precyzyjnie dostosujesz jego poziom do swoich możliwości oraz oczekiwań. Rower mechaniczny ułatwia monitorowanie treningu oraz bieżącą modyfikację, tak aby każda kolejna jazda była bardziej wydajna od poprzedniej.

Niewielkie rozmiary, klasyczny design

Niezaprzeczalną zaletą modelu ONEGO+ są linki oporowe, które dodatkowo poprawia zakres ruchu, wzmacnia i poprawia współpracę między mięśniami. Rower ONEGO+ zajmuje niewiele miejsca, a do tego jest wyjątkowo lekkim sprzętem. Z pewnością zmieści się w najmniejszych pomieszczeniach w blokach mieszkalnych, a jego nowoczesny design doskonale wkomponuje się w wystrój mieszkania.

Więcej informacji
Kolor biały
Rodzaj rowerów treningowych mechaniczny
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Rower mechaniczny Spokey ONEGO+
Wyrażam zgodę na  gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych.