Nakolanniki siatkarskie czarne Spokey MELLOW

W magazynie Wysyłamy w 24h
EAN
SKU
c_921199

Siatkówka jest bardzo dynamicznym sportem, dlatego warto zaopatrzyć się w nakolanniki Spokey MELLOW, które pełnią funkcję wsparcia i stabilizacji stawów. Ich zadaniem jest zmniejszenie obciążeń oraz ochrona przed urazami podczas kontaktu z podłożem - są wyposażone w piankę, która amortyzuje i niweluje potencjalne kontuzje oraz otarcia.

Już od 13,05 zł brutto
rabat
Zamów przez telefon: 32 317 20 00
+
-
z sztuk(i)

Nakolanniki siatkarskie MELLOW:

  • to najlepsza ochrona i zabezpieczenie przed urazami oraz przeciążeniami,
  • stabilizują i zmniejszają obciążenie stawów,
  • nie krępują ruchów, a przy tym nie przemieszczają się podczas noszenia
  • zostały wykonane z elastycznego materiału, który doskonale dopasowuje się do anatomii ciała,
  • są bardzo łatwe do założenia i ściągnięcia.

Niezależnie od tego czy w piłkę siatkową grasz sporadycznie, czy jesteś miłośnikiem tego sportu, nakolanniki siatkarskie powinny stanowić część Twojego sportowego ekwipunku. Spokey MELLOW skutecznie chronią stawy przed urazami podczas kontaktów z podłożem. Zostały wykonane z elastycznego materiału, dzięki czemu precyzyjnie dopasowują się do kolan oraz nie zsuwają się podczas ruchu.

Zabezpiecz stawy podczas gry w siatkówkę

Nasze kolana są często narażone na urazy i przeciążenia, zwłaszcza w przypadku aktywności fizycznej, w trakcie której spoczywa na nich ciężar całego ciała. Siatkówka jest bardzo dynamicznym sportem, dlatego warto zaopatrzyć się w nakolanniki Spokey MELLOW, które pełnią funkcję wsparcia i stabilizacji stawów. Ich zadaniem jest zmniejszenie obciążeń oraz ochrona przed urazami podczas kontaktu z podłożem - są wyposażone w piankę, która amortyzuje i niweluje potencjalne kontuzje oraz otarcia. To doskonały wybór nie tylko dla czynnych sportowców, ale i początkujących siatkarzy. 

Elastyczny, oddychający materiał, który dopasowuje się do kolan

Nakolanniki siatkarskie Spokey MELLOW zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów (poliester, polietylen, PU, guma), co pozwala skórze oddychać. Co więcej, nie krępują ruchów, a przy tym nie przemieszczają się podczas noszenia i nie powodują ucisków.

Dane techniczne:

  • materiał: poliester, polietylen, PU, guma
  • w zestawie: 2 szt.